קורל ישראל - תוכנה לעיצוב | עימוד | וידאו | עיבוד תמונה
Corel. Freedom to create your way.
ישראלישראל
winzip_21_banner

ל- WinZip 21יכולות תפקודיות ההופכות את דחיסת הקבצים לפעולה קלה הרבה יותר, כמו גם פתיחת הדחיסה, קידוד של מידע חסוי, שיתוף קבצים בקלות ובזריזות, וגיבוי נתונים חשובים אוטומטית. באמצעות ארכיטקטורת תוכנה חדשה ורבת עוצמה, הגברת יכולות דחיסה, שימוש בממשק פשוט בהרבה, וגאדג'טים פורצי דרך בשולחן עבודה והמלווים ביכולת שיתוף קבצים משופרת, הרי שגרסה חדשה זו מייצגת את המיטב בטכנולוגיות של WinZip.


להזמנות חייגו: 052-3680100
מחיר מלא:200 ₪ (כולל מע"מ)
סקירה כללית

אנחנו שמחים להציג בפניכם את - WinZip 21
WinZip® היא תוכנת דחיסת קבצים הפופולארית ביותר בעולם, עם ניסיון נרכש של למעלה מ-20 שנה כמובילה בתעשיית דחיסת הקבצים. לא תמצאו יישום דחיסת קבצים אחר  שהינו קל לשימוש באותה מידה או מציע מערך תכונות כל כך מקיפות וחדשניות העוזרות לכם לחסוך בזמן, לחסוך בגודל נפח הזיכרון ולשפר את פריון העבודה.

ל- WinZip 21 יכולות תפקודיות ההופכות את דחיסת הקבצים לפעולה קלה הרבה יותר, כמו גם פתיחת הדחיסה, קידוד של מידע חסוי, שיתוף קבצים בקלות ובזריזות, וגיבוי נתונים חשובים אוטומטית. באמצעות ארכיטקטורת תוכנה חדשה ורבת עוצמה, הגברת יכולות דחיסה, שימוש בממשק פשוט בהרבה, וגאדג'טים פורצי דרך בשולחן עבודה והמלווים ביכולת שיתוף קבצים משופרת, הרי שגרסה חדשה זו מייצגת את המיטב בטכנולוגיות של WinZip.

קבצים דחוסים
באמצעות WinZip ביכולתכם לשלוח דואר אלקטרוני, ולמזער את זמן ההעלאה/הורדה של קבצים. מסמכים דחוסים Zip, גיליונות אלקטרוניים, מסמכי PDF, מצגות, וכל מה שתרצו.

WinZip 21מציגה ארכיטקטורה חדשה מגוונת התומכת ביכולות ביצוע משופרים, והמעניקה תוספת של כוח וגמישות פעולה למשימות דחיסת הקבצים שלכם. כשלרשותכם כלי עבודה קלים ויעילים של גרור ושחרר, התוכנה עוזרת לכם ליצור קבצים דחוסים בפורמטים הבאים: Zip,  LHA ו  Zipx  (קובץ הזיפ הקטן ביותר של WinZip שפותח עד היום). אינכם בטוחים באיזה פורמט להשתמש, תנו ל- WinZip לבחור בשיטת הדחיסה שתתאים ביותר ותספק מקסימום יעילות! אתם יכולים אפילו ליצור קבצי ZIP self-extracting בחילוץ עצמי, שהינם אידיאליים לשליחת דואר לנמענים שאין ברשותם WinZip.

התוכנה מציעה יכולת דחיסת תמונות וצילומים מתקדמת מאוד. באמצעות הקלקה אחת, ביכולתכם לדחוס צילומים ותמונות גרפיות דיגיטליות ב20-25% מנפחם מבלי לאבד איכות או אמינות נתונים. הדבר מאפשר לכם שליחת קבצים מהר יותר והתאמה לכונן הפלאש שלכם, CD/DVD, או דיסק קשיח.

פתיחת קבצים דחוסים
בנוסף לדחיסת קבצים, התוכנה פותחת ומחלצת מיידית תכנים ממגוון רחב של סוגי קבצים דחוסים, ובהם Zip, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, LHA, CAB, IMG, ISO, וכמעט כל קבצי הארכיב האחרים הקיימים.

קבצים נתמכים
 
Zip (.zip)
 Zipx (.zipx)
 RAR (.rar)
  7Z (.7z)
   BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2)
    LHA/LZH (.lha, .lzh)
Cabinet (.cab)
   Disc Image (.img, .iso)
  TAR (.tar)
  GZIP (.gz, .taz, .tgz)
ompress (.tz, .z)
   UUencode (.uu, .uue)
       XXencode (.xxe)
  MIME (.b64, .mim)
 BinHex (.bhx, .hqx)
  Most other compressed files

קידוד קבצים
בנוסף לדחיסת קבצים ויכולת ביטול הדחיסה, התוכנה מציעה אפשרויות קידוד AES בכדי לעזור בהגנה על חומרים ונתונים רגישים ומניעת גישה ללא הרשאה, קידוד והגנה באמצעות סיסמה כאשר אתם מבצעים דחיסה, והכל בפעולה אחת! ביכולתכם אפילו לקבוע מדיניות סיסמה לבדכם והתוכנה תדאג לאכוף מדיניות זו על כל קובץ מקודד שלכם.

כאמצעי הגנה נוסף, התוכנה מוחקת בעצמה, או גורסת עותקים זמניים של קבצים מקודדים תוך שימוש בתקן האמריקאי (DoD 5220.22-M). פעולה אוטומטית זו מונעת יכולת אחזור ושימוש לרעה בקבצים מוגנים.

שיתוף קבצים
השתמש בתוכנה לארגן ולדחוס את הנתונים שלך בקבוצות הגיוניות ונוחות המושלמות לצרכי שיתוף! נפח קבצים קטן יותר משמעו העלאה/הורדה מהירים יותר וצירוף קבצים חסר בעיות אשר אינם יוצרים צפיפות ומחסומים אצל שרתי הדואר. באמצעות השימוש ביכולת הקידוד העוצמתית של התוכנה, ביכולתכם לצרף גם הגנה של סיסמה לקבצים דחוסים בכדי להגן על הנתונים שלך, ההופכים כך אידיאליים לשיתוף.

ב-  WinZip 21 נכללים כלי דואר ודחיסה המאפשרים דחיסה, קידוד ושליחת דוא"ל מבלי שיהיה צורך לפתוח ולהשתמש ביישומים נוספים. זה מאפשר זרימה של עבודה ללא הפרעה ויכולת שיתוף קבצים באופן מאובטח וללא תפרים! התוכנה מספקת תמיכה מלאה למרבית כלי הדוא"ל ויישומי הרשת הקיימים – אשר ברגע שהוגדרו, ביכולתכם לדחוס ולשלוח קבצים כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני. בנוסף,  WinZip 21כוללת גם יכולת שינוי והתאמת גודל תמונות המאפשרת, התאמת גודל, דחיסה ושליחת דוא"ל במהלך קל אחד!

גיבוי קבצים
התוכנה מנצלת במלואה את טכנולוגיית הדחיסה שלה באמצעות מכשיר גיבוי אוטומטי העוזר במניעת אובדן של נתונים. גבו את שולחן העבודה שלכם, מסמכים, תמונות, הודעות דואר וכולי' באמצעות משימות הנקבעות מראש או באמצעות יצירת משימות גיבוי באמצעות האשף של התוכנה. ביכולתכם להגדיר את התוכנה כך שתגבה קבצי נתונים נבחרים וביכולתכם לקבוע לוחות זמנים לגיבויים אלו כך שיתנהלו אוטומטית וללא כל פיקוח. ביכולתכם לבצע את הגיבוי גם ב- CD/DVD או בכונן רשת, לשלוח בדואר אלקטרוני את הגיבויים שלכם אל מחוץ לאתר כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני, או להעלות את הגיבויים  לשרת חיצוני באמצעות יכולת ה- FTP המובנית של התוכנה. WinZip יכולה גם לשלוח לכם הודעות אוטומטיות עם השלמת המשימות.

דרישות המערכת
התוכנה פועלת היטב וללא כל בעיות עם מערכת חלונות 7, חלונות 8 וחלונות 10 

מה חדש ב- WinZip 21
WinZip 21 מציגה ארכיטקטורה חדשה רבת עוצמה לקבלת יכולת דחיסה משופרת בהרבה, ממשק משתמש יעיל עם כלי שולחן עבודה חדשים וחדשניים ההופכים את התוכנה אפילו נוחה יותר לשימוש, עם שיפורים משמעותיים בשיתוף קבצים, ויכולת נוספות רבות. אין פלא כי עם כל התועלתיות והיעילות של התוכנה, היא באופן ברור היישום המוביל עבור דחיסת קבצים, קידוד, שיתוף וגיבוי נתונים.

ארכיטקטורת ביצועים
לשיפור הטכנולוגיה האיכותית (state-of-the art ) של התוכנה, התוכנה משלבת כעת בתוכה ארכיטקטורה חדשה המעוצבת כך שתאפשר קידום משמעותי בביצועי הדחיסה. שיפורים אלו שולבו לתוך מסגרת העבודה, הגבירו דרמטית את מהירות הדחיסה והקידוד והקטינו משמעותית את פרק הזמן שלוקח לדחוס קבצים גדולים, ו/או קבוצות של קבצים.

חדש  ארכיטקטורת הביצועים המיועדת לקבלת דחיסה במהירות גבוהה, בנויה על מסגרת פעולה של התקן תקע (IN (PLUG עבור שיפורים משמעותיים בדחיסת קבצים וקידוד.

פריצת דרך בשימושיות
בנוסף להתקדמות המשמעותית שחלה בעיצוב ממשק המשתמש, מציגה WinZip 21 מהפכה גם בתחום הדחיסה ושיתוף קבצים באמצעות גאדג'ט בשולחן העבודה. כלי חדשני זה הוא השער המהיר לביצוע משימות דחיסה מרכזיות. כעת ביכולתכם לדחוס, להתיר דחיסה ולשלוח בדואר אלקטרוני מבלי לפתוח את יישום ה- WinZip עצמו – פשוט גרור ושחרר אל תוך טאב גאדג'ט שולחן העבודה המתאים לקבלת דחיסה מיידית, התרת דחיסה ויכולות שליחת דואר אלקטרוני.

חדש  עיצוב תפריטים מעודכן עם איקונים אינטואיטיביים המשפרים את ממשק המשתמש של  התוכנה, והופכים אותה קלה יותר לשימוש ולספק כך חוויית משתמש עוד טובה בהרבה.

חדש   גאדג'ט שולחן העבודה הטאב Zip/Unzip מספק יכולת ביצוע מיידית של דחיסה/ביטול דחיסה. גרור קובץ או קבוצת קבצים אל תוך הגאדג'ט ליצירה מיידית של גרסה דחוסה בשולחן העבודה שלכם. (או בתיקיית המקור). באותו אופן, פשוט גרור את הקובץ הדחוס לתוך הגאדג'ט לביטול דחיסה מיידי ופתיחת תכניו אל שולחן העבודה שלך או אל תיקיית המקור.

חדש  הגאדג'ט בשולחן העבודה של הטאב Zip & Email מספק שער כניסה אקספרס ליכולות משלוח הדוא"ל המופלאות של Zip & Email Plus, גרור קובץ או קבוצת קבצים לתוך הגאדג'ט לקבלת דחיסה ושליחה מיידיים באמצעות האפשרויות ולחשבונות הדואר המיועדים.

שיתוף קבצים משופר
באמצעות מספר הקלקות קלות WinZip 21 מאפשרת לכם דחיסה וקידוד של מערכת קבצים כקבצים מצורפים, לחבר מסר נלווה ולשלוח את הדוא"ל על המקום – והכל ישירות מחלון התוכנה מבלי שעליכם לפתוח כלל את תוכנת הדואר עצמה! והתוצאה? אתה חוסך בזמן ובצעדים מיותרים בעודכם מבטיחים כי הקובץ בו אתם רוצים לשתף הוא קטן יותר, בטוח יותר וניתן לשליטה וניהול.

חדש  תכונת הדחוס ושלח מאפשרת לכם יצירת קובץ זיפ ולצרפו להודעת דואר במהלך פשוט אחד. התוכנה פותחת חלון להודעה ומצרפת אליה את קובץ הזיפ החדש שלכם. הוסיפו הערה משלכם, רשמו כתובת ולחצו על "שלח".

חדש  מתאים (משנה) הגודל resizer נבנה אל תוך האופציה Zip & Email Plus.
באמצעות הקלקה אחת, התוכנה תתאים את מידות התמונות ברזולוציה גבוהה שברצונכם לשלוח לפני שיצורפו אל הודעת הדואר האלקטרונית שלכם, כך שהם נשלחים אפילו מהר יותר ואשר גודלם מותאם לגודל האופטימאלי המתאים למסכי מחשב סטנדרטיים.

חדש  תמיכת דואר רשת מובנית נכללת כעת בתפקודיות של כל הודעת דוא"ל של  WinZip על מנת לספק שימושיות וגמישות מכסימליים. בנוסף לתמיכה בתוכנת אאוטלוק של מיקרוסופט, WinZip 21 מגיעה כשהיא מוכנה לעבודה עם שירותי דואר רשת הפופולאריים הבאים: יאהו, Gmail, ו- Live Hotmail. כעת ביכולתכם לדחוס, לקודד, ולשלוח קבצים מכתובת הדואר האלקטרוני, הכל ללא צורך בפתיחת תוכנת גלישה ברשת או להיכנס לחשבון דואר הרשת שלך.

חדש  תמיכה נוספת בדואר עבור שירותי דואר אחרים, מערכות דואר וכתובות ISP אינדיבידואליות. משתמשים בשירות דואר אחר? אין בעיה! התוכנה מספקת אפשרויות הגדרה המעניקות גמישות לשליחת קבצים דחוסים ישירות מתוך חלון התוכנה באמצעות שימוש בכל כתובת דוא"ל כמעט, והכל מבלי לפתוח כל יישום נוסף.

חדש  תמיכת יכולת גיבוי משופרת בבחירת האפשרות WinZip Pro's Backup*. כעת מתירה האפשרות לקבצי גיבוי וקבצי לוג בכדי שיישלחו אוטומטית בעת השלמת גיבוי משימה כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני שתציין.מספר ספק במשרד הביטחון 11012728

דף הביתעריכה ועיבוד תמונהעריכת וידאועימוד, עיצוב ואיורדחיסה והצפנה WINZIPצור קשר

corel upgrade | videostudio | Corel draw | Corel | גרפיקה וקטורית | עיבוד תמונה | פלוטר חיתוךקורל | קורל ישראל | שדרוג קורל | שדרוג תוכנת קורל דרו | תוכנה לחותמות | תוכנה לעיצוב גרפי | תוכנה לעיצוב תמונות | תוכנה לעיצוב תמונות בעברית | תוכנה לעריכת וידיאו | תוכנה לשילוט | תוכנות גרפיקה | תוכנות עיצוב גרפי | תוכנות עריכת וידאו | תוכנת עיצוב גרפי | תוכנת קורל דרו | תוכנת קורל פיינטר | תוכנת קורל דרו | גרפיקה ממוחשבת | עיבוד תמונה | תוכנות גרפיקה | קורל דרוגרפיקה וקטורית | מפת אתר | מאמרים |