קורל ישראל - תוכנה לעיצוב | עימוד | וידאו | עיבוד תמונה
Corel. Freedom to create your way.
ישראלישראל
vsb

קורל וידאו סטודיו X10 אולטימייט.

יצירתיות שופעת בעזרת עשרות שיפורים כגון אפקטים בשכבות, מסכות, בקרי שליטה מהירה ועוד..

ברוכים הבאים ל- VideoStudio® X10  בגרסה המתקדמת ביותר וזוכת הפרסים לעריכת וידיאו, צוות פיתוח הווידיאו של Corel® התמקד בקיבוץ אפליקציות עוצמתיות שמשלבות יצירתיות עם נוחות  בשימוש. משתמשים בכל הרמות יכולים כעת לעבוד בסביבה שבה הם יכולים לפתח את מיומנויות עריכת הווידיאו שלהם וליצור סרטים ייחודיים.

VideoStudio X10 מביאה את היצירתיות לגבהים חדשים, בעזרת עריכה של מספר מצלמות,  תכונות שמע משופרות, מעקב תנועה רב-נקודתי, ביצועים משופרים (כולל שבבי אינטל החדשים מהדור השישי) ועוד.

למשתמשים הרוצים להעצים את יכולות עריכת הסרטים שלהם, גרסת ה- Ultimateהחדשה מעניקה תמיכה בשש מצלמות לכל היותר, בעזרת עורך רב-מצלמה (2  מצלמות יותר מגרסת ה- Pro), יכולת לעבוד עם פורמטים נוספים כולל MXF (XAVC), וערך נוסף בעזרת 11 קולקציות פרימיום של אפקטים מיוחדים, כגון NewBlueBoris Grafitti ו-ProDAD.

ממשק המשתמש של התוכנה זורם וקל לשימוש, והתכונות החדשות מאפשרות לכם להתמקד בנושא ובסיפור. תוכנת VideoStudio X10 משחררת אתכם מכל ההיבטים הטכניים של עריכת הסרטים. היא משלבת ביצועים מיטביים עם  תמיכה בטכנולוגיות החדשות ביותר, ומעניקה סביבת עריכה מהירה ורספונסיבית יותר מבעבר.

 


להזמנות חייגו: 052-3680100
מחיר מלא:750 ₪ (כולל מע"מ)
סקירה כללית

מה חדש בקורל וידאו-סטודיו פרו X10  ?

ה- Multi-Camera Editor שמאפשר לכם ליצור סרטוני וידיאו מקצועיים מצילומים של אירועים במספר מצלמות, ממספר זוויות. המעבר ממרחב העבודה הפשוט למגוון  זוויות צפייה מאפשר לכם לסנכרן את הקליפים ולערוך במהירות ולהציג סרטונים בו זמנית – משש מצלמות לכל היותר. בלחיצה פשוטה, תוכלו לעבור מקליפ אחד לאחר, בדיוק כמו ששידור באולפן עובר ממצלמה אחת לאחרת, כדי לצלם זווית אחרת של הסצנה.


נרמול שמע מאזן באופן אוטומטי את עצמת השמע לקבוצה של קטעי שמע ווידיאו נבחרים. בין אם השמע כמעט לא נשמע, ובין אם הוא נשמע חזק וברור, נרמול השמע מבטיח טווח שמע עקבי לכל אורך הסרטון הסופי.


התאמת שמע -  אל תניחו למוזיקת הרקע לגבור על שמע או קריינות חשובה בסרט שלכם. התאמת שמע (בדומה לערוץ צד) משמשת כדי להנמיך באופן אוטומטי את עצמת השמע של רצועה אחת כדי שתוכלו לשמוע אחרת בצורה טובה יותר. לדוגמה, אם יש לכם פרויקט וידיאו שכולל מוזיקה וקריינות, תוכלו להשתמש בהתאמת שמע כדי להחליש באופן אוטומטי את המוזיקה כאשר הקריין מדבר. ב- VideoStudio X10, בנוסף להגדרות הרגישות ורמת התאמת השמע, תוכלו גם להגדיר את הגדרות הכניסה והיציאה כדי  להתאים את זמני הכניסה והיציאה של התאמת השמע.

מהירות וביצועים מיטביים – המהירות והביצועים חשובים תמיד כאשר אתם עורכים סרטון וידיאו. באמצעות התאמה מושלמת של VideoStudio X10 לשבבי אינטל מהדור השישי ובאמצעות שיפור ביצועי הצגת קבצים מסוג MPEG 4 ו- MOV, תוכנת VideoStudio שומרת על זרימת העריכה חלקה  ומהנה.

תמיכה בפורמטים רבים יותר – תוכלו להנות מתאימות רבה יותר בתמיכה ב- HEVC (H.265) וב-MXF (XAVC). קבצי HEVC משופרים מקבצי H.264 בכך שהם מציעים דחיסה משופרת (ניתן להפוך את הקבצים ל- 50% קטנים יותר), והופכים  את הפורמט החדש אידיאלי לשמירת גודל הקבצים נמוך יותר – במיוחד ביצירת פרויקטים של 4K.

נקודות מרובות למעקב אחרי תנועה – החילו טשטוש מוזאיקה על אנשים או חפצים נעים בקלות ובצורה מדויקת באמצעות הגדרת נקודות מרובות למעקב ב- Track Motion כדי לכוון באופן אוטומטי את הגודל ואת הצורה של הטשטוש כאשר האדם  או החפץ בסרטון משנים זוויות או נעים קרוב או רחוק יותר מהמצלמה.

טיימליין – הישארו בתוך העריכה בטיימליין והיעזרו בגישה בעזרת הלחצן הימני של העכבר כדי להוסיף ולמחוק רצועות. כמו כן, תוכלו ליהנות מהגמישות של רצועות המוזיקה (השמע) הנוספות – תוכלו להוסיף עד שמונה רצועות שמע.

יצירת תבנית Fast Flick חדשה – יצירת תבניות Fast Flick X10 ב- Video Studio X10. בשונה מתבניות פרויקט מהירות, שהן פרויקטים סטטיים שנשמרו, תבניות Fast Flick מיועדות להתרחב או להתכווץ באופן אוטומטי כדי להתאים למספר  התמונות והסרטונים שהמשתמש מכניס לתוכן.

ספריה – מסנני השמע קיימים כעת בספריה, לצד מסנני הווידאו. בנוסף, יכולות ייבוא וגיבוי משופרות משמען שהספרות והפרופילים המותאמים שלכם נשמרים, מה שמקל על הגיבוי והשחזור של הפרופילים וקבצי המדיה שלכם כאשר אתם משדרגים או מחליפים התקנים.

יותר אפקטי וידיאו מסוג New Blue – צרו אפקטים מיוחדים מרהיבים בעזרת כלי בונוס של מובילת התעשייה, New Blue. תוכנת Video Studio Ultimate X10 מוסיפה את תכונת New Blue Video Essentials VII לרשימה הארוכה של מסנני האפקטים שמסייעים לכם ליצור צבע נכון, גוון, ופרטים, או להוסיף אפקטים מיוחדים, כמו מילוי משתנה, PIP, פאן אוטומטי, ועוד.

ובנוסף....

נסיגה אוטומטית (Auto Ducking) - אל תיתן למוזיקת רקע להטביע קטעי שמע חשובים או קריינות בווידאו שלך. תכונה הנסיגה האוטומטית בווידאו סטודיו פרו X10 מזהה שמע או קריינות ומנמיכה אוטומטית את העוצמה של עוצמת צלילי  הרקע. באפשרותך לקבוע את העוצמה והרגישות על-מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

הקפאת פריים (Freeze Frame) - בין אם זה חיוך מקסים, שער שהבקיע הבן שלך או נוף מדהים, לפעמים אתה רוצה להוסיף דרמה לסרטון על-ידי עצירה זמנית של הפעולה כדי להתמקד בפריים בודד. באמצעות תכונת הקפאת הפריים החדשה תוכל לבחור ולהגדיר בקלות את המשך ולקבל את האפקט הרצוי לך.

שכבות כיסוי יצירתיות - צור מראה חדש באמצעות כוונון האופן בו עצמי כיסוי משתלבים ברקע. באמצעות האפשרויות החדשות הוספה (Add), ריבוי (Multiple) ומקש אפור (Grey Key), תוכל ליצור מראות ייחודיים של שקיפות-למחצה ושילובי צבעים. השתמש במסכת וידאו על-מנת להסתיר או לחשוף חלקים שונים מהווידאו כדי ליצור אפקטים מעניינים או קטעי כותרת.

הקלטת מסך משופרת בזמן-אמת (Enhanced Live Screen Capture) - הקלטה ישירות מהמסך היא דרך מצוינת להוספת תוכן משלך למצגות, הדגמות או סרטוני הדרכה. באמצעות הקלטת המסך המשופרת בזמן-אמת, תוכל להקליט בקלות גם את שמע המערכת ואת צליל המיקרופון. באמצעות לכידת מסך (Snap View) תוכל להקליט במערכת ההפעלה Windows 10.

תמיכה בפורמטים נוספים - כעת תוכל ליהנות מתאימות גבוהה יותר בייבוא קובצי MKV, המשמשים כמארזי מולטימדיה שיכולים להכיל וידאו, שמע וכתוביות בקובץ אחד. התווספה גם תמיכה בייצוא ל-MOV (פורמט H.264).

המרת כותרות לקובצי ערוץ אלפא - צור כותרות מסוגננות ומקצועיות על-ידי המרתן לתמונות ערוץ אלפא להנפשות באמצעות המרת הכותרות תקבל גישה למגוון רחב של  הגדרות כיסוי ואפקטים.

חבילת אפקטי New Blue - צור אפקטים מיוחדים יוצאי-דופן באמצעות חבילת הבונוס של כלים מחברת New Blue המובילה. חבילת Video Essentials II מכילה מעל 100 הגדרות קבועות ב--10 הרחבות על-מנת ליצור אפקט vignette, לשפר ולכוונן צבע, ועוד ועוד.

מוזיקה מאת Triple Scoop Music - השלם את אווירת הסרט שלך עם הפסקול המושלם. וידאו סטודיו X10 כולל 17 קטעי מוזיקה ללא צורך בתמלוגים מאת Triple Scoop Music.

·Score Fitter - אף סרט אינו שלם ללא פסקול. כעת, מוזיקה אוטומטית (Auto Music) משתמש בספריית Score Fitter, אוסף צלילים ושירים ללא צורך בתמלוגים - שאפילו מתכווננים אוטומטית לאורך הסרט שלך.

האצת חומרה משופרת ברזולוציית K4 - האצת החומרה לרזולוציית K4 מותאמת במיוחד עבור הדור החמישי של מעבדי אינטל שייצאו לשוק בקרוב.

·XAVC S מבוסס על MP4-AVC/H.264XAVC S הוא תקן חדש עבור מצלמות וידאו התומכות ברזולוציות 4K, עד 3840 x 2160פיקסלים.

שילוב פרויקטים - כעת באפשרותך להוסיף פרויקט וידאו קיים לפרויקט חדש הודות לתמיכה בריבוי  פרויקטים.

סימון תמונות ממוזערות - כעת לכל תמונה ממוזערת בספרייה יש תיבת סימון שמציינת אם נעשה  שימוש בקטע בציר הזמן כדי שתוכל להימנע משימוש חוזר.

אריזה חכמה (Smart Package) עם הגדרות תקליטור - כעת ניתן לכלול את כל השינויים בתקליטור, כולל עדכוני תפריט ופרק, בעת שמירת קובצי הפרויקט באריזה  חכמה.

שמירה ושימוש חוזר בהגדרות מותאמות אישית - המועדפים שלי הורחבו וכעת ניתן לשמור ולהשתמש שוב במסננים מותאמים אישית ובהגדרות מעברונים.

כותרות מימין לשמאל - וידאו סטודיו X10 תומך בכותרות מימין לשמאל, כך שניתן ליצור בקלות כותרות בשפות הנכתבות מימין  לשמאל.

ניהול פשוט יותר של ספריית המדיה - גבה ושחזר את כל התיקיות והמדיה המותאמות אישית בווידאו סטודיו פרו X10או גרסאות מאוחרות יותר.

הקלטה ב-HD - הקלטת וידאו באיכות HD באמצעות מצלמת הרשת שלך או אמצעי הקלטה אחרים.

הגדרות נוספות מעקב אחר תנועה - בחר מבין צורות פסיפס שונות ותהנה מבקרת גודל טובה יותר כך שתוכל לטשטש תוכן וידאו כגון פנים, סימן מסחרי או לוחית  רישוי.

תצוגת רשימה משופרת בספרייה - תצוגת הרשימה (List View) בספרייה כוללת כעת יותר מידע על קובצי המדיה שלך, כגון רזולוציה, קצב פריימים, וזמן התחלה/סיום.
מספר ספק במשרד הביטחון 11012728

דף הביתעריכה ועיבוד תמונהעריכת וידאועימוד, עיצוב ואיורדחיסה והצפנה WINZIPצור קשר

corel upgrade | videostudio | Corel draw | Corel | גרפיקה וקטורית | עיבוד תמונה | פלוטר חיתוךקורל | קורל ישראל | שדרוג קורל | שדרוג תוכנת קורל דרו | תוכנה לחותמות | תוכנה לעיצוב גרפי | תוכנה לעיצוב תמונות | תוכנה לעיצוב תמונות בעברית | תוכנה לעריכת וידיאו | תוכנה לשילוט | תוכנות גרפיקה | תוכנות עיצוב גרפי | תוכנות עריכת וידאו | תוכנת עיצוב גרפי | תוכנת קורל דרו | תוכנת קורל פיינטר | תוכנת קורל דרו | גרפיקה ממוחשבת | עיבוד תמונה | תוכנות גרפיקה | קורל דרוגרפיקה וקטורית | מפת אתר | מאמרים |