קורל ישראל - תוכנה לעיצוב | עימוד | וידאו | עיבוד תמונה
Corel. Freedom to create your way.
ישראלישראל
544_1

בין אם אתה מעצב מקצועי, גרפיקאי, מאייר, צלם או חובב בכל אחד מהתחומים האלו,CorelDRAW® 2017 היא חבילת התוכנות עם הפתרון המושלם עבורך. עם סביבת העבודה המקצועית אבל כל כך קלה ללימוד ושימוש, עם מאגר התמונות, האיורים, הגופנים, התבניות והאובייקטים העצום שמגיע עם התוכנה, תוכל לתת דרור לדמיונך וליצירתיות שלך. כלים מתקדמים לעריכת תמונות, מערכות עיצוב ועימוד שמאפשרות תמיכה ב Open type Fonts, מספור עמודים, תמיכה בכותרות שמאל וימין, יבוא של מאות פורמטים שונים של קבצים, מהירות עיבוד ויציבות גבוהה גם עם קבצים בגודל של מאות מגה, יאפשרו לך את החופש לעבוד ולייצר מבלי לדאוג לדברים אחרים. תוכל לשמור קבצים ברקע ולהמשיך לעבוד, לייצר דפי אינטרנט כולל אנימציה בקלות, לעבד תמונות באופן שלא הכרת מקודם והכל בנוחות מדהימה. ספרות מלאה, שיעורים בוידאו בעברית ובאנגלית, תמיכה טכנית בדוא"ל ובטלפון, יעזרו לך להפיק את המיטב במהירות ובהנאה מירבית. להזמנות חייגו: 052-3680100
מחיר מלא:2,800 ₪ (כולל מע"מ)
מחיר שדרוג:1,700 ₪ (כולל מע"מ)
סקירה כללית

 

מה זה כולל?

יישומים

CorelDRAW® 2017: יישום אינטואיטיבי זה המשמש לאיור וקטורי ופריסת עמוד עונה על דרישותיהם של מעצבים גרפיים מקצועיים וחובבים.

Corel® PHOTO-PAINT™ 2017: יישום מקצועי זה לעריכת תמונות מאפשר ריטוש ושיפור של תמונות במהירות ובקלות.

Corel Font Manager™ 2017: יישום עצמאי זה מאפשר חיפוש, ארגון ותצוגה של הגופנים המותקנים במחשב כמו גם גופנים הקיימים במאגר של קורל.

Corel® PowerTRACE™ 2017: כלי-עזר זה המובנה ב-CorelDRAW מסייע להמרה מהירה ומדויקת של קובצי מפת-סיביות (bitmap) לגרפיקה וקטורית הניתנת לעריכה.

Corel® CONNECT™ 2017: דפדפן זה הפועל במסך מלא מאפשר גישה לתוכן הדיגיטלי של חבילת התוכנות, לשוק התוכן החדש (Content Exchange), ולחיפוש במחשב או ברשת המקומית למציאה מהירה של התוכן המושלם עבור הפרויקט שלך.

Corel® Website Creator™*: יישום המספק דרך מהירה וקלה לעיצוב, בנייה וניהול של אתרי אינטרנט.

Corel CAPTURE™ 2017: כלי-עזר זה מאפשר לך להקליט תמונות ממסך המחשב שלך בלחיצה אחת. 

 

יישומי עזר

BitStream Font Navigator: תוכנה זוכת-פרסים זו לניהול גופנים עבור מערכת ההפעלה Windows מסייעת לך למצוא, לסקור ולהתקין גופנים.

Barcode Wizard: אשף זה ינחה אותך דרך תהליך יצירת בר-קודים במגוון רחב של תקנים תעשייתיים.

Duplexing Wizard: אשף זה מסייע לך למטב פרויקטים עבור הדפסה דו-צדדית.

PhotoZoom Pro 4: הרחבה זו מאפשרת למשתמשים רשומים לייצא ולהגדיל תמונות דיגיטליות מתוך Corel PHOTO-PAINT.

WhatTheFont: שירות מקוון זה לזיהוי גופנים משולב עם CorelDRAW.

ConceptShare™: חלונית עגינה זו ב-CorelDRAW היא כלי מקוון לשיתוף פעולה נוח המאפשר לך לשתף יצירתו ורעיונות עם עמיתים ולקוחות.

 

תוכן

מעל 10,000 תמונות קליפ-ארט באיכות גבוהה

2,000 תמונות

מעל 600 תבניות מקצועיות

מעל 1,200 עצמים

75 מסגרות מלל אינטראקטיביות

75 מסגרות PowerClip אינטראקטיביות

מעל 100 רשימות תמונות

מעל 400 פריטי מדיה אמנותית

75 מסגרות תמונות עם הכנה לתוכן

מעל 1,000 גופנים

מעל 400 דפוסי מילוי

 

תיעוד

מדריך התחלה מהירה

כרטיס סימוכין מהיר

קובצי עזרה

 


הכשרה

חדש! מעל 5 שעות של סרטוני הכשרה, עם 1.5 שעות של תוכן חדש.

חלונית עגינה עם רמזים

רמזי וידאו

עצות שימושיות וקיצורי דרך

חדש! תובנות מאת מומחים

 


דרישות מערכת מינימאליות

• חלונות 10 , חלונות 8.1 או חלונות 7 (מהדורת 32 סיביות או 64 סיביות), עם ה-Service Packs העדכניות ביותר.

מעבד Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64

זיכרון RAM בנפח 4 GB

1 GB של מקום פנוי בכונן הקשיח

צג ברזולוציית 1280 X 768 ומעלה

כונן DVD להתקנה מתקליטור

עכבר או לוח גרפי

דפדפן Microsoft Internet Explorer 11 ומעלה

חיבור לאינטרנט דרוש עבור חברות רגיל של CorelDRAW, עדכוני ביצועים ויציבות, תוכן מקוון ותכונות מסוימות כגון קודי QR, ConceptShare, Content Exchange

 

מיטב התכונות החדשות והמשופרות

CorelDRAW 2017 היא פתרון אינטואיטיבי ומקיף שבעזרתו תוכל ליצור רושם חזק עם יצירות האמנות שלך.

 

התחל לעבוד בקלות

עם עיצוב חדש למסך הפתיחה, מגוון מרחבי עבודה חלופיים, יכולת התאמה אישית מלאה ומגוון תוכן המוכן להוספה לפרויקט, מעולם לא היה קל יותר להתחיל לעבודה במהירות ולהישאר בנתיב הנכון.

 

חדש! ניווט במסך הפתיחה: מסך הפתיחה כולו עוצב מחדש, כך שכעת קל יותר לנווט ולגלות את שפע המשאבים הקיימים, כולל בחירת מרחב עבודה, לראות מה חדש, גלריה של יצירות משתמשים מלאות השראה, עדכוני יישום, עצות שימושיות וקיצורי דרך, מדריכי וידאו, ואת קהילת CorelDRAW.com, וכן פרטי חברות ומינויים.

 

חדש! מרחבי עבודה: מגוון מרחבי עבודה מותאמים לפי מידה למטלות ספציפיות התווספו כדי לסייע למשתמשים להתרגל מהר יותר ובקלות רבה יותר לחבילת התוכנות. עבדנו עם מומחים מהתעשייה המשתמשים בחבילה באופן קבוע כדי לסדר כלים ותכונות עבור מטלות ספציפיות, כגון פריסת עמוד ואיור.

 

חדש! הטמעת גופנים: כעת ביכולתך להטמיע גופנים בעת שמירת מסמכי CorelDRAW, כך שמי שיקבל אותם יוכל להציג, להדפיס ולערוך את המסמך בדיוק כפי שעוצב. אפשרות זו שימושית במיוחד בעת שליחת קובץ CorelDRAW לבית דפוס, שכן כך ניתן לוודא שהמפעיל יוכל להציג את המסמך ולהדפיס אותו באופן מדויק.

 

CorelDRAW 2017 מכבדת כל הגבלה המקודדת בכל גופן, כך שעל-מנת להטמיע גופן במסמך עליו לתמוך בהטמעה. בעוד גופנים מסוימים אינם ניתנים להטמעה, מרביתם תומכים בהטמעה עבור הדפסה והצגה מקדימה, או עבור עריכה.  

 

חדש! התאמה אישית קלה: תיבת הכלים, אזור העגינה וסרגל המאפיינים מכילים לחצני התאמה אישית מהירה   חדשים, שבעזרתם תוכל להתאים את הממשק לדרישות תהליך העבודה שלך. לחצנים אלה, הזמינים גם ב-CorelDRAW 2017וגם ב-Corel PHOTO-PAINT 2017, מאפשרים דרך מהירה ונוחה יותר להוסיף חלונות עגינה למרחב העבודה, להוסיף או להסיר כלים מתיבת הכלים, ולהוסיף או להסיר פריטים מסרגלי מאפיינים.

 

חדש! לחצני הרחבה: עבור משתמשים במחשבי לוח והתקנים ניידים, או אנשים המשתמשים ב-Windows עם גופנים בינוניים או גדולים, התווספו לחצני הרחבה חדשים לתיבת הכלים, סרגל המאפיינים, חלונות העגינה ולוחות הצבעים כדי לציין את נוכחותם של פקדים נוספים שאין עבורם מקום בתוך מרחב העבודה. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על לחצן הרחבה כדי לקבל גישה מיידית לכלים או לפקדים הנסתרים

חדש! תיקוני עדשה: המחוון החדש לתיקון עיוותי עדשה בתיבת הדו-שיח Straighten Image (יישור תמונה) מאפשר תצוגה מקדימה וכוונון של התמונה לצורך הסרה מהירה וקלה של עיוותים מסוג barrel (חבית) ו-pincushion (כרית סיכות). עיוותי pincushion גורמים לתמונות להיראות צבוטות כלפי פנים מהמרכז, בעוד עיוותי barrel גורמים לתמונה להיראות כאילו נדחפה החוצה מהמרכז.

על-ידי גרירה של המחוון לימין תוכל להפחית עיוותי pincushion; מנגד, גרירה שמאלה תפחית עיוותי barrel. בנוסף, הרשת של חלון התצוגה המקדימה, הניתנת להתאמה אישית, תסייע לך ביישור העיוות.

 

חדש ומשופר! תוכן: CorelDRAW 2017  מכילה שפע של תוכן המוכן להוספה לפרויקט שבו תוכל להשתמש כדי להעשיר את היצירה שלך. ספריית התוכן של חבילת התוכנה מכילה גופנים, מילויים בדפוסי מפת סיביות ודפוסים וקטוריים, איורי קליפ-ארט, תמונות, מסגרות לתמונות, תבניות, עצמים, מסגרות מלל אינטראקטיביות, מסגרות PowerClip אינטראקטיביות, רשימות תמונה ומדיה אמנותית (Artistic Media).

 

חדש! רישיונות לפי נפח: עבור לקוחות הרוכשים רישיונות נפח, כעת CorelDRAW מספקת גם אפשרות מינוי וגם אפשרות לחברות הכוללות גישה לתוכן מקוון, לתכונות החדשות ביותר ולעדכוני יישומים.

עבוד בצורה מהירה ויעילה יותר

באמצעות אפשרויות מילוי ושקיפות מתקדמות, חלונית עגינה חדשה לניסוי גופנים, ושיפורים רבים למרחב העבודה, ל-CorelDRAW 2017 יש דרכים רבות לסייע לך לעבוד במהירות וביעילות - מהרעיון ועד ההפקה.

חדש! מילוי מזרקה (Fountain fill): כעת ביכולתך ליצור מילויי מזרקה סגלגלים ומלבניים, להחיל שקיפות על צומתי (nodes) צבעים בודדים בתוך מילוי מזרקה, לחזור על מילוי בתוך עצם ממולא, לשנות זווית סיבוב של מילוי, ולהחליק מעבר של מילוי מזרקה.

עם CorelDRAW 2017, באפשרותך להחיל ולכוונן מילויי מזרקה באופן מהיר, מדויק ויצירתי יותר, באמצעות הפקדים האינטראקטיביים החדשים שבחלונית העגינה Object Properties (מאפייני עצם) או בתיבת הדו-שיח החדשה Edit Fill (עריכת מילוי). ב-Corel PHOTO-PAINT 2017, תיבת הדו-שיח המשופרת Edit Fill מספקת גישה מהירה לכל הפקדים הקיימים עבור כוונון מילויי מזרקה.

חדש ומשופר! דפוסי מילוי מסוג וקטור ומפת-סיביות: באמצעות CorelDRAW 2017, תוכל לחפש, לסקור, להחיל ולשנות באופן אינטראקטיבי בצורה יעילה מילויי דפוסים מסוג וקטור ומפת-סיביו, בעזרת הפקדים המשופרים בחלונית העגינה Object Properties. תוכל גם לשמור מילויים שיצרת או שינית בעצמך בתבנית המילוי החדשה, הנתמכת על-ידי Patterns, אפליקציית ה-iOS החדשה שבעזרתה קל ליצור דפוסי מפת-סיביות רציפים מתמונות. יתרה מכך, דפסים הנשמרים לתבנית המילוי ניתנים לשיתוף בקלות עם משתמשי CorelDRAW 2017 אחרים.

 

חדש! תיבת הדו-שיח Edit Fill: ב-CorelDRAW 2017וגם ב-Corel PHOTO-PAINT 2017, תיבת הדו-שיח החדשה Edit Fill מספקת לך גישה יעילה יותר לכל הפקדים הזמינים עבור מילויים אחידים, מזרקה, דפוס וקטורי, דפוס מפת-סיביות, דפוס שני צבעים, מרקם ו-PostScript. עם CorelDRAW 2017, תיבת הדו-שיח Edit Fill גם מספקת תצוגה מקדימה בזמן אמת עם ביצוע השינויים.

 

חדש! בורר המילויים (Fill picker): ב-CorelDRAW 2017 וגם ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 , בורר מילויים חדש הופך את הדפדוף, החיפוש, התצוגה המקדימה והבחירה של מילויים למהירה וקלה. בורר המילויים גם מספק גישה גם למילויים המורים במחשב וגם לאלה הזמינים בשוק התוכן.

 

חדש! יצירת מילויים (Fill creation): ב-CorelDRAW 2017 , כעת ניתן ליצור דפוסי מפת סיביות ודפוסים וקטוריים חדשים מעצמים נבחרים במרחב העבודה. לאחר שהחלת מילוי דפוס, חלונית העגינה Object Properties תציג את הלחצן New from document. כאשר תלחץ עליו, הסמן ישתנה לכלי החיתוך (Crop) כך שתוכל להגדיר את האזור במרחב העבודה שלך שבו ברצונך להשתמש כדפוס.

 

חדש! מגרש משחקים לגופנים (Font Playground): ב-CorelDRAW 2017 וגם ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 , חלונית העגינה Font Playground מציגה דרך קלה יותר לעיין, להתנסות ולבחור את הגופן המושלם. תוכל בקלות להוסיף דוגמית מלל על-מנת לצפות בו בגופנים שונים, ובעזרת מחוון תקריב שימושי תוכל לכוונן במהירות את גודל המלל לדוגמה. באמצעות לחיצה אחת, תוכל גם לבחור אם המלל יופיע בשורה אחת, מספר שורות או בתצורת מפל (cascade) הגדלה בהדרגה.

מגרש המשחקים לגופנים מספק גם גישה לתכונות מתקדמות בתוך גופני OpenType. אם דוגמית מלל משתמשת בגופן OpenType, ולתווים הנבחרים יש חלופות OpenType, כל שעליך לעשות את המלל כדי להציג את חץ ה-Interactive OpenType ולאחר מכן לבחור את התכונות שברצונך להחיל.

 

משופר! חלונית העגינה Object Properties: ב-CorelDRAW X8 , חלונית העגינה Object Properties עוצבה מחדש וכעת יש בה אפשרות טאב (tab) חדשה שבעזרתה תוכל להגביר את היעילות ולהפחית עומס. הלחצן Scroll/Tab (גלילה/טאב) מגדיר לחלונית העגינה להציג רק קבוצה אחת של פקדי עיצוב בזמן נתון, כך שקל יותר להתמקד על המשימה הנוכחית.

 

חדש! בורר מברשות (Brush Selector): עם Corel PHOTO-PAINT 2017 , בורר המברשות החדש מסייע לך למצוא את המברשת הדרושה לך מהר יותר באמצעות שילוב כל קטגוריות וסוגי המברשות במקום אחד. הוא גם מכיל את ההגדרות עבור חמשת המברשות האחרונות שבהן השתמשת.

 

משופר! תווים מיוחדים, סמלים וסמלים ציוריים (glyphs): חלונית העגינה המשופרת Insert Character (הוסף תו) מציגה את כל התווים, הסמלים והסמלים הציוריים השייכים לגופן הנבחר, כך שקל יותר מאי פעם למצוא את הפריטים האלה ולהוסיף אותם למסמך. חלונית העגינה הזו זמינה גם ב-CorelDRAW 2017 וב-Corel PHOTO-PAINT 2017 , והיא כוללת אפשרות סינון שבעזרתה ניתן להציג רק את תת-הקבוצות הרצויות של התווים הרצויות לך. לדוגמה, תוכל לבחור להציג רק את התווים והסמלים הקיריליים (Cyrillic) עבור גופן נבחר.

חדש! מיקום מתאר: ב-CorelDRAW 2017 , עם אפשרויות מיקום המתאר (Outline Position) החדשות, תוכל ליצור עצמים בגדלים מדויקים יותר. המתאר החיצוני, המתאר הממורכז והמתאר הפנימי מאפשרים לך להגדיר אם המתאר ימוקם בתוך העצם, מחוץ לעצם, או שילוב שוויוני של שניהם.

 

על-ידי מיקום מתאר בתוך עצם, תוכל ליצור בקלות רבה יותר פריסות עם גדלים מדויקים, משום שהמתאר יוצג בתוך ממדיו המקוריים של העצם.

 

משופר! שקיפות: הגדרות שקיפות התווספו לחלונית העגינה Object Properties ב-CorelDRAW 2017 , כך שכעת ניתן להחיל ולכוונן שקיפות עצם מהר יותר ובקלות רבה יותר. האפשרויות החדשות מסייעות לך להגדיר במהירות אם השקיפות תחול על המתאר של העצם, המילוי שלו, או שניהם. בנוסף, תוכל לשמור הגדרות שקיפות באופן מיידי כסגנון עצם, על-מנת לאפשר שימוש חוזר בקלות באפקטים המועדפים עליך. 

 

חדש! תצוגות מקדימות לסגנונות עצמים: כעת, בעת ריחוף עם הסמן מעל סגנון בחלונית העגינה Object Styles, חלון צץ יופיע ובו תצוגה מקדימה של הסגנון לפני החלתו.

 

חדש! עגינה של מסך הפתיחה: כעת תוכל לשמור את מסך הפתיחה פתוח כלשונית עגונה במרחב העבודה או כחלון צף נפרד, כך כשתמיד תהיה גישה לעושר המשאבים המגוונים שלו.

 

חדש! ממשק מסמכים מרובים: כעת תוכל לעבוד עם מסמכים מרובים בתצוגת לשוניות, אפשרות המסייעת לך להישאר מאורגן ולעבור במהירות בין מספר מסמכים פעילים.

 

חדש! ניתוק עגינת מסמכים: בעת עבודה עם מסמכים מרובים, תוכל לגרור מסמך אל מחוץ לחלון היישום כדי לנתק את עגינתו, אפשרות שימושית במיוחד עבור משתמשים העובדים עם צגים מרובים.

 

חדש! תמיכה בצגים עם רזולוציה גבוהה יותר: יישומי חבילת התוכנה הותאמו במיוחד עבור רזולוציות עם DPI גבוה יותר, כך שרכיבי ממשק המשתמש מופיעים בצורה חדה וקריאה בתצוגה בצגים בעלי רזולוציה גבוהה יותר.

 

חדש! Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2015: הוספת Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2015לחבילה מאפשרת לך לפתח אוטומציות VSTA עבור כל היישומים בחבילה.

 

חדש! מסך פתיחה - התראות תוכן: מסך הפתיחה המשופר מציג כעת התראות על עדכונים ישירות בחלונית הניווט, כך שתקבל הודעות מיידיות על כל תוכן חדש זמין. אפשרות זו תקל עליך להישאר מעודכן עם התוכן ומשאבי הלמידה של יישומי CorelDRAW Graphics Suite, ועוד.

 

עצב ביצירתיות ובביטחון

 

CorelDRAW 2017  ממשיכה לשכלל את חוויית המשתמש, מספקת לך כלי יישור וצביעה חדשים, ואפשרויות יצירתיות חדשות שיסייעו לך לעצב ביצירתיות ובביטחון.

 

חדש! חלונית העגינה Align and Distribute (יישור ופריסה): חלונית העגינה Align and Distribute החדשה מספקת גישה מהירה וקלה לכל אפשרויות היישור, כך שתוכל למקם עצמים באופן מדויק. עגינת אפשרויות היישור שומרת על חלון האיור נקי ומסודר, כך שתוכל לצפות באופן מיידי בהשפעה של כל פעולת יישור ופריסה.

 

קיימות גם אפשרויות חדשות שבעזרתן תוכל ליישר ולפרוס עצמים מקצה המתאר שלהם. בנוסף, תוכל ליישר עצמים עם נקודת ייחוס על-ידי הגדרת נקודות X ו-Y מדויקות.

 

חדש! קודי QR: עם CorelDRAW 2017 , כעת תוכל ליצור קודי QR ייחודיים, יצירתיים וניתנים להגדלה, על-ידי הוספת מלל, צבעים ותמונות. קודי QR נפוצים בתחומי הפרסום והאריזה, ובעזרתם יכולים משתמשי טלפונים חכמים לקבל גישה מהירה לאתר אינטרנט של מותג ובו פרטים נוספים על המוצר. באמצעות חלונית העגינה Object Properties קל יותר להתאים אישית קוד QR, ובאפשרותך ליצור סגנון עצם השומר מראה קבוע עבור קוד QR לשימוש חוזר מהיר וקל.

 

באפשרותך לשנות את הצורה, עובי המתאר, הצבע וסוג המילוי של הפיקסלים של קוד ה-QR, לשנות את צבע הרקע וסוג המילוי, ועוד. תוכל גם לבחור אילו פרטים לכלול בקוד ה-QR, כגון URL, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, SMS, איש קשר, אירוע לוח-שנה, ומיקום גיאוגרפי. יש גם אפשרות אימות, המנתחת את קוד ה-QR כדי לוודא שיוכל להיקרא על-ידי קוראי קוד QR, טלפונים חכמים וסורקים.

 

משופר! חלונית העגינה Color Styles (סגנונות צבעים): חלונית העגינה המשופרת Color Styles תוכל להציג, לארגן ולערוך סגנונות צבעים והרמוניות צבעים בקלות. כעת תוכל להגדיר את ערך הבהירות עבור צבע, ולהחיל את טבעת הבחירה של ה-Harmony Editor (עורך ההרמוניות), המשמרת את הרוויה והגוון בזמן שאתה מכוונן את הצבע.

 

חלונית העגינה Color Styles מספקת אפשרויות תצוגה (View Options) נוחות, כולל Hint View (תצוגת רמז), המספקת חיווי חזותי של כל העצמים במסמך המשתמשים בסגנון צבע מסוים, ו-Page Sorter (ממיין עמודים), המציג תמונות ממוזערות של כל העמודים במסמך ותצוגה מקדימה של שינויים בעת כוונון צבעים. באפשרותך גם ללחוץ על View > Page Sorter על-מנת לגשת לתמונות ממוזערות של כל העמודים במסמך, עם תצוגות מקדימות בזמן-אמת של שינויים המבוצעים בסגנונות הצבעים של המסמך.

 

חדש! איתור צבעים משלימים: עם חוקי ההרמוניה החדשים, תוכל להצמיד את כל הצבעים בהרמוניית צבע באמצעות שיטה חוקית, המאפשרת לשנות את הצבעים הלאה תוך שמירה על הרמוניית הצבעים. באפשרותך גם להשתמש בחוקי הרמוניה כדי ליצור הרמוניית צבע חדש מאפס. יש שישה חוקי הרמוניה היוצרים חמש הרמוניות צבע המבוססות על דוגמית צבע נבחרת.

 

חדש! החלקת עצמים: עם CorelDRAW 2017 תקבל כלי החלקה (Smooth) חדש שבאמצעותו תוכל להסיר קצוות חדים ולצמצם קודקודים בעצמים קמורים. תוכל לשלוט באפקט ההחלקה באמצעות שינוי גודל חוד המברשת והמהירות שבה פועל האפקט, ועל-ידי שימוש בלחץ של העט הדיגיטלי שלך.

 

חדש! קווי יישור: קווי היישור החדשים ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 מסייעים לך למקם עצמים במהירות רבה יותר, ומופיעים בזמן-אמת עם יישורים המוצעים לעצמים סמוכים. תוכל להשתמש בחלונית העגינה החדשה Alignment Guides (קווי יישור) כדי להציג, להגדיר ולשנות קווי יישור. עם קווי יישור השוליים החדשים, באפשרותך להגדיר ערכי כניסה ויציאה בעת יישור עצם ביחס לעצם אחר.

 

חדש! חלונית העגינה Alignment and Dynamic Guides (קווי יישור וקווים דינאמיים): באפשרותך להשתמש בחלונית העגינה החדשה Alignment and Dynamic Guides על-מנת לגשת לתצורת הקווים ולשנות אותה באופן מהיר יותר. עם קווי יישור, מערכת הריווח החכם מקלה על מיקום מדוקי של עצמים עם ריווח זהה לעצמים סמוכים. בנוסף, מערכת הגדלים החכמה מנחה אותך ומסייעת לך לשנות גודל של עצם או לסובב אותו ביחס לממדים או לזווית הסיבוב של עצמים סמוכים.

 

חדש! חלונית העגינה Guidelines (קווי יישור): עם חלונית העגינה החדשה Guidelines ב-CorelDRAW 2017 וב-Corel PHOTO-PAINT 2017 , מעולם לא היה קל יותר להוסיף, לנהל ולשנות קווי יישור. באפשרותך למקם קווי יישור בצורה מדויקת באמצעות נקודות X ו-Y, לשנות את סגנון וצבע הקו, להגדיר עצמים ואזורים הניתנים לעריכה כך שיוצמדו לקווי היישור, ולנעול קווי יישור על-מנת להימנע משינויים בשוגג. בנוסף, תוכל להגדיר קווי יישור נטויים ולהגדיר את זווית הסיבוב שלהם.

 

חדש! תמיכת OpenType עבור מלל אסיאתי: בעת עבודה עם מלל אסיאתי, כעת תוכל להשתמש בתכונות הטיפוגרפיה המתקדמות של OpenType, כגון רוחב, צורות, מטריקה אנכית, חלופות סמלי kana, וחלופות אנכיות וסיבוב.

 

חדש! כלים נוזליים: ב-Corel PHOTO-PAINT 2017  ארבעה כלים נוזליים (Liquid Tool) חדשים הרגישים ללחץ - Smear (מריחה), Attract (משיכה), Repel (דחייה) ו-Twirl (סיבוב) - מספקים אפשרויות יצירתיות מרעננות לריטוש תמונות. באפשרותך להשתמש בכלים אלה כדי לשנות צורה של אזורי מוגדרים בתמונה על-מנת לייצר אפקטים אמנותיים ייחודיים. כל כלי מגיב ללחץ של העט הדיגיטלי שלך ומספק אפשרויות המסייעות לך לשלוט בעוצמת האפקט.

 

עם הכלי Liquid Smear (מריחת נוזל), תוכל לדחוף פיקסלים סביב אזור בתמונה על-מנת לייצר אפקטי עיוות. תוכל לקבוע את גודל חוד המברשת, להגדיר איזו כמות מהאפקט להחיל, ולבחור בין מריחה מעוגלת למחודדת. הכלי Liquid Twirl (סיבוב נוזל) מייצר אפקטי סיבוב מאזורים בתמונה. באפשרותך לקבוע את גודל חוד המברשת, את מהירות אפקט הסיבוב ואת כיוון הסיבוב ממרכז המברשת. הכלים Liquid Attract (משיכת נוזל) ו-Liquid Repel (דחיית נוזל) מושכים פיקסלים או דוחים פיקסלים לכיוון או מכיוון אזור בתמונה. באפשרותך לקבוע את גודל חוד המברשת ואת המהירות שבהם יזוזו הפיקסלים.

 

חדש! Unsharp Mask Lens: ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 אפשרות ה-Unsharp Mask Lens מאפשרת לך לחדד תמונות ללא צורך להחיל את האפקט ישירות על עצם. עדשה זו מגדילה את הניגודיות של פיקסלים סמוכים תוך שימור פרטים בעלי תדר גבוה ונמוך, כגון קצוות ומבנים גדולים. ניתן להגדיר שהעדשה תכסה את כל התמונה, או ליצור עדשה מתוך אזור הניתן לעריכה לפי רצונך. בנוסף, תוכל בקלות לערוך את העדשה על-ידי הוספה או הסרה של אזורים, ועל-ידי כוונון שקיפות העדשה.

 

חדש! הכלי מסכת מישור (Planar Mask): באפשרותך להשתמש בכלי מסכת המישור החדש ב-Corel PHOTO-PAINT 2017  על-מנת להגדיר אזור בעלי שולי feather הניתן לעריכה לאורך קווים מקבילים. בשילוב עם אפקט טשטוש, תוכל לדמות עומק שדה, לתת מיקוד לעצם מסוים תוך טשטוש האזורים שמחוץ למסכת המישור. באפשרותך לשנות את האפקט של מסכת המישור על-ידי הזזה או סיבוב של הקווים, ותוכל גם להשתמש במצבי המסכה עם כלי מסכת המישור.

 

באמצעות כלי מסכת המישור תוכל להגדיר אזור בעל שולי feather הניתן לעריכה לאורך קווים מקבילים.

 

חדש! שקיפות משיחה ו-feathering אינטראקטיביים: ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 , תוכל כעת להשתמש במקשי ה-modifiers כדי לכוונן באופן אינטראקטיבי את השקיפות ואת ה-feathering של המשיחות. עם אפשרות זו ניתן להחיל שקיפות ו-feathering בזמן-אמת, והיא עובדת גם עם המחק, תיקון עיניים אדומות, שיבוט (Clone), מברשת ליטוש (Touch-up brush), צביעה (Paint), אפקט, ספריי תמונה (Image Sprayer), מברשת ביטול פעולה (Undo brush) ומברשת החלפת הצבע (Replace color brush).

 

 

חדש! אפקטים מיוחדים: ב-Corel PHOTO-PAINT 2017 אפקטי מצלמה חדשים, כגון טשטוש בוקה (Bokeh blur), הוספת צבע (Colorize), גוון ספיה (Sepia Toning) ומכונת זמן (Time Machine) שבעזרתם תוכל לחקות סגנונות צילום היסטוריים ולתת לתמונות שלך מראה ייחודי.

עם האפקט טשטוש בוקה, תוכל להגדיר אזור מיקוד ולהשאיר את שאר התמונה מחוץ למיקוד. באפשרותך ליצור תמונה בשני צבעים באמצעות אפקט הוספת הצבע על-מנת להחליף את כל הצבעים התמונה בגוון בודד. אפקט גוון הספיה מדמה תמונה שצולמה על פילם ספיה, הדומה לתמונה בשחור-לבן אך עם גווני חום. עם מכונת הזמן תוכל לבחור מבין שבעה סגנונות צילום היסטוריים, החל מ-1839 ועד שנות ה-60 של המאה ה-20.

 

 
שתף והעצם את החוויה שלך

 

עם שוק התוכן החדש, אפשרויות השיתוף ואפליקציות המובייל המשלימות, תגלה רעיונות חדשים כדי לשמור על היצירה שלך רעננה באמצעות גישה לתוכן קהילה ותוכן פרימיום מבוסס-ענן.

 

חדש! שוק התוכן (Context Exchange): שוק התוכן החדש הוא מאגר מקוון המתממשק עם Corel CONNECT ועם יישומי חבילת התוכנה, כך שניתן בקלות ובלי מאמץ לגשת ולשתף מילויים וקטוריים, מילויי מפת-סיביות ומילויי מזרקה עם קהילה שלמה של משתמשים אחרים.

 

שוק התוכן החדש הוא פלטפורמה נוחה לגישה לקהילה ושיתוף של דפוסים וקטוריים, דפוסי מפת-סיביות ומילויי מזרקה.

 

חדש! שוק התוכן - דירוג חיובי (Vote Up) ודירוג שלילי (Vote Down): בלחיצה על יצירה בשוק התוכן, יופיע חלון צץ שבו תוכל לדרג את היצירה לחיוב או שלילה. תוכל גם למיין את יצירות שוק התוכן בהתבסס על דירוג המשתמשים.

 

חדש! שוק התוכן - מועדפים: באפשרותך להגדיר באופן מיידי כל יצירה שלכדה את תשומת לבך בשוק התוכן כמועדפת. זוהי דרך נוחה ליצירת רשימה של תוכן שייתכן שתרצה להוריד מאוחר יותר.

 

חדש! שיתוף מילויי מזרקה ומילויי דפוס: כעת באפשרותך לשמור מילויים דפוסים משלך מסוג וקטור ומפת-סיביות, ולשתף אותם בשוק התוכן החדש, מאגר מקוון של תוכן קהילה שממנו ניתן להוריד והוא נגיש לכל בעלי חשבון corel.com. תוכל גם לשתף ברגע מילויי דפוס שיצרת או שינית באפליקציית ה-iOS החדשה לדפוסים.

 

חדש! סנכרון מגשים (trays) עם Microsoft OneDrive: כעת באפשרותך לסנכרן מגשי Corel CONNECT עם Microsoft OneDrive, המספק גישה מבוססת-ענן לתוכן המגשים שלך במחשבים אחרים או בהתקנים ניידים.

 

חדש! Patterns: עם האפליקציה החדשה והחינמית הזו ל-iOS 7, תוכל ליצור דפוסי מפת-סיביות רציפים מתמונות דיגיטליות. Patterns זמינה ב-Apple Store עבור iPhone ו-iPod touch, ומספקת פקדים אינטואיטיביים לכוונון של הבהירות, הצבע והתאורה של הדפוסים החדשים שלך.

 

פורמט הקובץ הרגיל של הדפוסים (FILL) נתמך במלואו על-ידי CorelDRAW 2017  , וניתן גם לשמירה גם בספריית ה-Camera Roll המקומית של ההתקן הנייד שלך. תוכל גם להפיק אותו ב-PNG, שיכול לשמש ביישומי גרפיקה אחרים, כגון Corel® Painter®, Adobe Photoshop ו-Adobe Illustrator. בנוסף, תוכל לשתף באופן מיידי את הדפוסים שלך דרך דוא"ל או בשיתוף ב-Facebook.

 

חדש! Designs: בין אם אתה בדרכים או במשרד, אפליקציה חדשה זו ל-Windows 8 מספקת דרך קלה למציאה ושיתוף של התמונה המושלמת. היא זמינה בחינם מה-Windows App Store, ובאפשרותך להשתמש ב-Designs על-מנת לחפש תמונות באופן מקוון, גם אצל ספקי תוכן גדולים כגון iStockPhoto, fotolia ו-Flickr.

 

תוכל גם לגשת לגלריית העיצוב הגרפי ב-CorelDRAW.com ולגלריות האמנות של Corel Painter ב-Facebook. עם המגשים הנגישים שלה, Designs מקלה על שמירת תמונות לסימוכין, שימוש חוזר ושיתוף מהירים. בנוסף, תוכל לשמור את המגשים שלך ב-Microsoft OneDrive עבור גישה מכל מקום, והמגשים השמורים מסונכרנים אוטומטית עם CorelDRAW 2017 ועם שוק התוכן החדש.

 

 

 

 

 מספר ספק במשרד הביטחון 11012728

דף הביתעריכה ועיבוד תמונהעריכת וידאועימוד, עיצוב ואיורדחיסה והצפנה WINZIPצור קשר

corel upgrade | videostudio | Corel draw | Corel | גרפיקה וקטורית | עיבוד תמונה | פלוטר חיתוךקורל | קורל ישראל | שדרוג קורל | שדרוג תוכנת קורל דרו | תוכנה לחותמות | תוכנה לעיצוב גרפי | תוכנה לעיצוב תמונות | תוכנה לעיצוב תמונות בעברית | תוכנה לעריכת וידיאו | תוכנה לשילוט | תוכנות גרפיקה | תוכנות עיצוב גרפי | תוכנות עריכת וידאו | תוכנת עיצוב גרפי | תוכנת קורל דרו | תוכנת קורל פיינטר | תוכנת קורל דרו | גרפיקה ממוחשבת | עיבוד תמונה | תוכנות גרפיקה | קורל דרוגרפיקה וקטורית | מפת אתר | מאמרים |